קטגוריות

אודות ויצירת קשר

זהו הבלוג של ערן אבירם (מצאו אותי כאן), לשעבר מבעלי חנות המשחקים "טקטיקה".  בכל שאלה בענייני הבלוג, משחקי תפקידים, חוקים ספציפיים, פרויקטים, הצעות, רעיונות וכל נושא, nnesk1 ב-gmail.com.

אני עוסק בעריכה, כתיבה ועיצוב בתחום המשחקים השולחניים, בעיקר משחקי תפקידים.

איזו חנות?

"טקטיקה" היתה חנות יעודית למשחקי לוח, שנפתחה בדיזינגוף סנטר בת"א ב-14 בנובמבר 2008 ("רשמית" ב-20, ולפי הפלייר, ב-1), ונסגרה שנתיים ושליש אחר כך, ב-13 במרץ 2010. היא היתה אחלה.

מי היה אחראי לכל עניין החנות הזאת?

כך הגדרנו את עצמנו אז:

ערן אבירם
תירגם, ערך או השתתף בקבוצת הביקורת של כל ספרי מבוכים ודרקונים מהדורה 3 ומהדורה 4 שתורגמו לעברית ועורך הנשגבים, ועכשיו המתרגם הראשי של פאת'פיינדר. תירגם מספר משחקי לוח בהוצאת כוכבי כסף, ביניהם מנצ'קין ומגה פיצוץ, ובעל ספריית משחקים מכובדת משל עצמו, תודה רבה. כתב, עורך, ולשעבר עורך ראשי באתר המשחקים הישראלי Vgames.co.il. העורך של ואנור, מתוך האפלה, ועוד כמה ספרי משחק ישראליים. הקים ומארח את הפודקאסט 'על כתפי גמדים', השתתף בארגון מספר כנסי משחקי תפקידים, ופעיל בתחום מאז 2002. מנחה זה 20 שנה, עד כה ללא נפגעים.

יהונתן אלוני
הבעלים והיזם שמאחורי כוכבי כסף, לשעבר המוציאה לאור בעברית של מבוכים ודרקונים (מהדורות 3 ו-4) וכן מספר משחקי לוח כדוגמת מצודות, מנצ'קין, דרך המדבר ודראקון. לשעבר חבר פעיל בקהילת טולקין בארץ, ושחקן ותיק של משחקי לוח ותפקידים. נשוי + 2 ילדות, אחת מהן כבר מפתחת את שרירי הטלת הקוביות שלה ממש בימים אלו.

18 תגובות על “אודות ויצירת קשר”

שלום,
בני נור השתתף במפגשי די אנד די שהתקיימו בחנות. אנחנו רוצים ליצור קשר עם מדריך החוג כדי לבדוק אפשרויות להמשך. האם אפשר לקבל את הטלפון וכתובת המייל שלו?
תודה
אבי

אבל אם אני רוצה לקנות מכם עכשיו.
כאילו אני אוהב וורהמר.
אבל בגלל שסגרתם אני לא יודע לאן לפנות.
מה אני עושה?

מאחר ואנחנו לא קיימים כרגע, מומלץ שתחפש מקומות אחרים. אמליץ שתחפש "וורהאמר", בעברית, בגוגל, ותראה לאן אתה מגיע. יש קהילה גדולה של שחקני וורהאמר בפורום בשם האורק, שבוודאי יוכלו לעזור לך. גם את האורק תוכל למצוא בקלות בחיפוש בגוגל. בהצלחה.

מכרנו, כבר לפני שלושה שבועות. באמת בחור, אין לנו שום דבר, ואין לנו עוד איך לעזור לך… אמליץ בחום על החיפושים שהצעתי לפני הודעה.

רציתי לדעת אם יש מקום בו אוכל לרכוש את המהדורה הרביעית של טליסמן בישראל נכון לעכשיו במקום להזמין מebay. תודה מראש!

אהלן,

אתה יכול לנסות ברומ"ח (lance.co.il) או במאנקי טיים (www.monkeytime.co.il), אם כי האתרים לאו דווקא מעודכנים; כדאי לשלוח להם מייל.

היי ארן מה קורה? זה יונתן פומרנץ אני הייתי בקבוצה קבועה אצלך בחנות בטקטיקה עכשיו שיש זמן אני וחברים שלי חזרנו לשחק אני זוכר שהיה לך פורמת ממש כייף וטוב לדפי הדמות של 3.5 אני ישמח מאוד עם עדיין יש לך עם תוכל לישלוח לי קובץ שלהם,וגם היה ברשותך ספר של החוקים לשחקן 2 מתורגם מה עלה בגורלו?

הי ערן, אני מחפשת בנרות את הספר מדריך לשחקן מבוכים ודרקונים מהדורה 4, לבן שלי ליומולדת. אשמח לכל רעיון, עצה, הכוונה… תודה רבה רבה, גלית galith6@gmail.com

השארת תגובה